Погода: 21°C

П'ятниця, 24 березня 2017 13:24 Прочитано 10524 разів

Лариса Федорук знову ставить під сумнів доцільність відновлення Ворзелем статусу курорту

Автор

Лариса Федорук знову ставить під сумнів ідею відновлення статусу курорту для Ворзеля. 

Більшість депутатів мовчки одобряють. Це після того, як на вибори мало не всі кандидати йшли під лозунгами відновлення курорту.Навіть рішення відповідне прийняли, яке підтримали в облраді. Тепер же цим перейматися не хочуть!

"Ми маємо з вами визначитися, це буде все таки залишатися в нас курорт, чи це буде туристично-рекреаційна якась територія, чи це буде просто звичайний населений пункт" - такі варіанти тепер звучать з вуст голови, яка обіцяла всім Ворзель-Курорт.

Найближчим часом ГО "Народна Рада Ворзеля" ініціює збір підписів під колективним зверненням (Петицією) на підтримку та з вимогою до ВСР нарешті зайнятися питанням статусу курорту, затвердити Стратегію розвитку та Генеральний план селища САМЕ ЯК КУРОРТУ місцевого значення. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 10524 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту