Menu

Представники Національного корпусу передали Попередження міському голові Володимиру Карплюку

Представники Національного корпусу передали Попередження міському голові Володимиру Карплюку

Сьогодні, 23 березня, представники Національного корпусу завітали до міської ради міста Ірпінь.

На жаль, міський голова міста Володимир Карплюк був відсутній на робочому місці. Також не відбулась і запланована на сьогодні сесія міської ради, на розгляд якої громадськість м.Ірпінь та представники Національного корпусу вимагали винести питання поведінки депутатки Наталії Лободи.

"Зверніть увагу на відео і на спроби маніпуляції Д. Хрістюка, який тільки з п'ятої спроби відповідає на питання, чи засуджує він вчинок депутата від політичної партії «Нові обличчя», Н.Лободи і при цьому відразу говорить що засуджує агресію Росії в Україні. Патріот..? Не думаю..." дав свій коментар активіст Євген Мельничук
17467781 1371333919594956 1180935947 n17457865 220368275034880 9066081592539421674 n

Останнім часом місто Ірпінь не сходить зі шпальт української преси та жваво обговорюється в мережі Інтернет. Медіа-простір займають не парки та сквери міста, не постійна допомога українській армії і навіть не будівництво дитячих садків та шкіл. Таку популярність Ірпінь отримав завдячуючи вчинку депутатки місцевої ради від партії «Нові обличчя» Наталії Лободи, який неможливо пояснити чи хоч чимось виправдати. Тоді, як триває Російсько-Українська війна, «служителька народу» відвідала Російську Федерацію та виступила у програмі Першого каналу «Пусть говорят». Вона навіть не приховує цього і не соромиться. Скоріш навпаки – горда таким своїм вчинком – візитом до ворогів та на російське ТБ, яке щоденно спотворює реальність та відверто бреше. Дуже прикро, що дана пані більше говорить в студії російського каналу, а не в сесійній залі українського міста. Хоча, можливо, краще б вона там і лишалася зі своїми «промовами» – в звичному для неї середовищі бруду та подвійних стандартів.

Тоді як на Сході України гинуть наші воїни від рук російських найманців, депутат української міської ради чомусь вважає можливим рандеву на телеканалі країни-агресора та висловлення антиукраїнських настроїв у студії головного пропагандистського каналу ворожої держави. Окрім цього, вона ще й приїхала туди з тортиком власного виготовлення, мабуть, щоб життя вбивць наших Героїв підсолодити. І отримала квіти від російського співака – як вдячність за прихильність до тих, хто нині намагається винищити Українську Націю.
Зрозумілі очікування, що однопартійці чи голова партії якимось чином відреагують на цей вчинок, на превеликий жаль, не виправдались: пані Наталя й досі «представляє» інтереси ірпінчан у міськраді. От тільки невідомо – точно ірпінчан, чи все ж Російської Федерації?

Через поведінку, яка суперечить нормам депутатської етики та взагалі адекватної поведінки громадянина країни в період війни, вимагаємо дати оцінку діям депутата Ірпінської міської ради та негайно прийняти рішення щодо позбавлення депутатського мандату. А також пропонуємо очільнику міста посприяти в відкритті пані Лободою пекарні під брендом «Нові обличчя». Можливо, це якраз той випадок, коли жінці краще бути на кухні, а не в сесійній залі Ірпінської міської ради. От тільки пекарня ця хай буде десь в такій шанованій ній кривавій Московії

P.S. Редакція "Інформаційного Порталу" просить звернути увагу на останню хвилину відео, де член ГО "Крір" Калінін, дивлячись в бік Національного корпусу, каже: "...всяка мразь приїжджає". При цьому буквально за кілька хвилин до цього йому хлопці показували посвідчення учасників АТО.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины