Погода: 21°C

Вівторок, 21 березня 2017 16:12 Прочитано 2210 разів

Суд задовольнив скаргу Бучанської міськради у справі про 890 га лісу, що це змінить..?

Автор

Апеляційний суд м. Києва виніс рішення на користь Бучанської міськради, яка протестувала проти вилучення матеріалів слідства у справі про бучанський ліс.

У справі фігурують мери Ірпеня та Бучі Володимир Карплюк і Анатолій ФедорукБучанську міськраду звинувачують у тому, що вона змінила цільове призначення ділянки лісу площею 890 гектарів поблизу міста. Внаслідок рішення міьскради насадження були вирубані, а на ділянці почалося житлове будівництво.
Нагадаємо, 16 серпня 2016 року прокуратура Київської області вилучила матеріали з причин нововиявлених обставин кримінальної справи. Однак апеляційне судове засідання, проведене по скарзі Бучанської міськради 20 березня 2017 року, таких підстав не виявило.

Ця позиція дуже співпадає з офіційною позицією Бучанського міського голови Анатолія Федорука та офіційного сайту Бучанської міської ради і повністю не відповідає дійсності. Бучанська міська рада у справі про 890 Га намагається створити маніпуляційний інформаційний привід.

Оскільки існує рішення Верховного суду України щодо незаконності рішення Бучанської ради щодо переведення земель державного лісового фонду до категорії житлової та громадської забудови. І тому Генеральної прокуратури України базується на рішенні Верховного суду України і є повністю послідовним. Той, хто прийняв таке рішення повинен понести відповідальність згідно чинного законодавства. В даному випадку відповідальність несе Анатолій Федорук, який ставив свій підпис як , на той час, селищний голова, під незаконним рішенням Ради. В зв’язку цим, з боку команди Федорука спостерігаються спроби підробити документи, щоб хоч якось виправдатися за порушення закону. Тому Прокуратурі треба діяти більш рішуче.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2210 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту