Погода: 21°C

П'ятниця, 10 березня 2017 17:41 Прочитано 2314 разів

«Депутатський запит від Громадської Ради» - новація секретаря міської ради Денисенка для знищення політичних опонентів

Автор

НА одній з найкоротших позачергових сесій міської ради 10 березня 2017 року мали місце всі можливі порушення регламенту і закону в частині підготовки та проведень сесій. Депутати як завжди отримали порядок сесії за день до її проведення, хоча оголошення про її проведення з’явилося, ще 27 лютого.

MediaПроекти рішень були лише з деяких питань, не було навіть проекту рішення з основного питання з приводу якого збиралася позачергова сесія щодо подолання вето на забудову заплави річки Ірпінь. Частина питань не пройшла розгляд у профільних комісіях, а пропозиції голів профільних комісій, проте зняття таких питань з розгляду, навіть не ставилися на голосування головуючим секретарем ради Ю. Денисенком. Зате несподівано, з ініціативи того ж Ю. Денисенка на сесії стали розглядати питання, яке не було внесене до порядку денного і секретар ради навіть поставив на голосування проект рішення по ньому. Одним словом такого бедламу треба пошукати. Але в цій статті хочу розповісти про ексцес, який трапився на сесії, і який, завдяки виваженості та здоровому глузду більшості депутатів, все таки не набув свого подальшого розвитку.

Головенко Ирпень, чтение по бумажке

 

 

Отож все по порядку:

В Ірпінській міській раді є традиція, що на початку сесії розглядаються депутатські запити. Згідно закону, депутатський запит – це своєрідне звернення щодо того чи іншого питання чи проблеми, підготовлене одним з депутатів, яке має підтримати більшість від складу міської ради шляхом голосування. Отож, після того, коли один з депутатів закінчив оголошувати текст свого запиту, секретар міської ради (після перешіптування заступником міського голови Д.Христюком) вирішив надати слово члену Громадської Ради Антону Головенку, який нещодавно відмітився тим, що прямо на сцені під час Громадської Ради побив голову ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» Євгена Мельничука. Це чимало подивувало депутатів, адже Антон Головенко не є депутатом, і ніяких інших питань з яким він міг би виступити на сесії, до порядку денного внесено не було. Тож, по залу, як серед депутатів, так і серед інших присутніх, прокотився гул, чи то здивування чи то незадоволення з приводу того, що секретар ради так довільно обходиться з регламентом. Втім А. Головенко, все-таки, вийшов на сцену, і як виявилося, з метою оголосити «Депутатський запит від Громадської Ради», чим добряче повеселив присутніх. Адже депутатський запит він тому і депутатський, що оголошується депутатами, а «депутатський запит від Громадської Ради» це, очевидно, такий собі новий винахід ірпінської псевдо еліти для того, щоб прибирати з громадського поля тих, людей, які заважають їм займатися дерибаном землі та знищенням зелених зон. У всякому випадку, такий висновок напрошується із тексту так званого «депутатського запиту від Громадської ради» в якому депутатам запропонували прийняти рішення з двох основних позицій : 1) звернутися з клопотанням до суду, щоб направити голову ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» Мельничука на комплексне психіатричне обстеження, 2) Звернутися до національної поліції України та до Муніципальної варти Ірпеня, щоб не допускали Є. Мельничука на сесії та засідання виконавчого комітету.

29.sessiya3

 

29.sessiya

Звісно, ми можемо не дивуватися Антону Головенку, який озвучив зазначене «Депутатське звернення від Громадської Ради». Що візьмеш з людини інтелектуальний рівень якої формувався в кримінальному середовищі? Але як таке міг пропустити «великий» юрист Юрій Денисенко, не вкладається в голові жодної здравомислячої людини. І саме головне, що вся ця ГАНЬБА (клопотання до суду, національної поліції, та муніципальної варти) мала бути підписана ім’ям міського голови голови Володими Карплюка. Думаю, що останньому пощастило, що депутати, як здравомислячі люди не проголосували за це рішення, а отже йому не доведеться підписувати всю цю ганьбу, яка не вкладається ні в рамки чинного законодавства ні в межі здорового глузду , не кажучи вже, про норми етики і демократії та прав людини.

Секретарю міської ради Ю.Денисенку так хотілося протягнути це свавільне рішення, що він навіть, в порушення регламенту, двічі поставив його на голосування. Ніяк не міг повірити, що депутати, які зазвичай із монотонністю зомбі одностайно піднімають руки, за все, що їм пропонують, проголосували проти. 

Оцінюючи сьогоднішню сесію хочу сказати наступне, є люди «безпредєльщики», є ті, які попри все мають межі, за які вони не можуть дозволити собі переступити. Зважаючи, що депутати не підтримали рішення проти Є. Мельничука, а потім проголосували проти забудови заплави і не підтримали іще ряд «мутних» рішень, які судячи з виступу голови бюджетної комісії не розглядалися на комісії, стає очевидним, що влада в особі секретаря міської ради Ю. Денисенка та міського голови В. Карплюка зайшли так далеко в своєму «безпределі», що більшість депутатів, не готові далі слідувати за ними..

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2314 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту