У січневому номері «Форбс» Карплюка звинуватили в марнослів'ї У січневому номері «Форбс» Карплюка звинуватили в марнослів'ї

У січневому номері «Форбс» Карплюка звинуватили в марнослів'ї

Всесвітньо відомий журнал «Forbes» опублікував розширене інтерв'ю Льва Парцхаладзе, де згадали і мера Ірпеня Володимира Карплюка та його манеру безпідставних звинувачень.


Так в статті «Проекти нового століття: чим допоможе забудовникам Лев Парцхаладзе?» Є абзац:
«Следующий скандал разгорелся в Киевской области. Мэр Ирпеня Владимир Карплюк (сейчас находится под следствием) обвинил первого замглавы КОГА в создании коррупционной группировки и публично пожаловался на него президенту Порошенко. За этим последовало аналогичное по содержанию выступление мэра Василькова Сергея Сабова. Однако более конкретные претензии не были озвучены, и скандал быстро сошел на нет.»

Ця стаття вийшла в друкованій версії журнала та була опублікована на офіційному сайті "Фоборс"

Карплюк в Форбсе

Тобто мера Ірпеня публічно звинуватили в маніпуляціях та брехні, для справедливості хочемо зауважити, що Володимир Андрійович вже славиться звинуваченнями, які ніяк не підтверджує.

Прості приклади:
12 серпня: Мер Ірпеня звинуватив у корупції першого заступника голови Київської ОДА Парцхаладзе:
Мер Ірпеня Володимир Карплюк в офіційному листі попросив особистої зустрічі з Президентом України Петром Порошенко, повідомляє Капітал з посиланням на Українські Новини.

Приводом для такого звернення стало побиття громадських активістів Ірпеня і Приірпіння. За словами Карплюка, метою звернення є необхідність повідомити главі держави про корупційні діяння першого заступника голови Київської ОДА Льва Парцхаладзе.


15 вересня 2016 р.: Мер публічно звинувачує активістів і пресу в продажності, посилаючись на якісь записи, які ніхто, крім нього не бачив.

karp 21sessiya
Липень 2016 р Відразу після втечі Володимир Андрійович пообіцяв «злити» компромати на перших осіб держави посилаючись на те, що піддається політичному гонінню. Природно все залишилося тільки на словах

112 канал
Грудень 2016 р.: Карплюк знову звинувачує нардепа Червакову в замовних статтях проти нього. Як завжди, все на словах.

karpchervakova

У січні 2017 р.: В.Карплюк програв в суді нардепу Ользі Червакової і журналістам, які звинувачували його у використанні адмін ресурсу на мітингах. Тобто журналісти довели, що мер і тут бреше ..

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

Прочитано 2547 раз