Погода: 21°C

Вівторок, 29 листопада 2016 14:35 Прочитано 1954 разів

Відбулася 21 сесія VII скликання Бучанської міської ради

Автор Наталія Черненко
А.П. Федорук

29 листопада 2016 року відбулося засідання 21 сесії VII скликання Бучанської міської ради. Головував на сесії міський голова Анатолій Федорук.

На порядку денному сесії було два десятки питань, які стосувалися переважно звітів про роботу депутатських комісій та інформації про стан міського бюджету. Голови постійних комісій коротко відзвітували за рік роботи, обговорення практично не було.
Єдине питання, на яке звернув увагу голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молоді та гуманітарних питань Михайло Наконечний, викликало жваву дискусію – це робота комунальних служб з розчищення прилеглих до навчальних закладів територій від снігу. Почали із закладів освіти, а продовжили про загальний стан справ у роботі комунальників. Анатолій Федорук повідомив, що місто забезпечено відповідною технікою і проблема із своєчасною розчисткою доріг полягає в оптимізації людського ресурсу, над чим і потрібно працювати. Депутат Олександр Таможній категорично не погодився з мером щодо достатньої кількості спецтехніки і запропонував закласти у бюджет міста на 2017 рік кошти на придбання хоча б п’яти одиниць техніки.
Засідання тривало 1,5 години, депутати швидко проголосували всі необхідні пункти порядку денного, депутатських запитів не було. У різному заслухали лише одну пропозицію – надати матеріальну допомогу мешканці Бучі, яка минулого року постраждала внаслідок ДТП і досі перебуває на лікуванні, А. Федорук пообіцяв розглянути дане питання і по можливості допомогти жінці.
Загалом атмосфера засідання була дуже спокійною, міський очільник упевнено вів засідання, був у гарному гуморі та шуткував (напевно скучив за роботою).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1954 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту