Погода: 8°C

Вівторок, 11 жовтня 2016 13:05 Прочитано 1993 разів

На виконкомі зняли питання, пов’язане із забудовою табору «Зоряний»

Автор Хафізов К. та Гонта Ю.

Активісти як «небажані особи». На черговому засіданні виконкому повинні були розглянути питання, що сприяють забудові табору «Зоряний», тому ще увечері 10 жовтня соціальними мережами поширили звернення, щоб прийти і не дати проголосувати за це рішення. Активісти чергували з восьмої ранку, оскільки немає довіри до чинної влади, яка регулярно переносить час проведення важливих заходів, намагаючись звести до мінімуму присутність «небажаних осіб». 

zastroika zorkii

Тому до десятої на виконком прийшло десяток активістів, були запрошені журналісти руху «Стоп Корупція» і «Журналістська варта» Порталу Ірпеня. Як результат, це рішення було зняте для детальнішого вивчення. Свій коментар надав один із захисників табору «Зоряний».

Скляна тара – під забороною
У рамках святкування в Ірпені 15-16 жовтня з 8:00 до 24:00 поліція обмежить пересування транспортних засобів по вул. Слов’янська (від Алієвої), Паламарчука (від Грибоєдова) та Шевченка (від Центральної до Соборної). Усе це робиться задля безпеки громадян та зручності. Водночас вирішено накласти заборону на продаж алкогольних та безалкогольних напоїв у скляній тарі у радіусі 3 км навколо місць масових гулянь, що стане «приємною» несподіванкою як для реалізаторів такої продукції, так і для споживачів. Думаю, це не стане перепоною для нашого народу, який завжди знаходить вихід з будь-якої ситуації. Дещо дивним виглядало прохання надати дозвіл з боку виконкому на розміщення пересувних мобільних механізованих атракціонів, адже конструкції уже стоять змонтовані.

«Деревинний Клондайк»
Керівник КП «Ірпіньводоканал» Олександр Маркушин просив погодити інвестиційну програму на наступний рік. Вона спрямована на проведення заходів, які допоможуть економити енергоресурси, покращити якість питної води.
Коли говорили про видалення аварійних дерев та сухостоїв, виникло питання до керівника «Ірпіньзеленбуду», куди потім дівається зрізана деревина. За словами Ольги Олійнич, дрова оприбутковуються, складуються, а потім продаються, передаються в установи згідно з відповідними офіційними розпорядженнями. Нам було б цікаво розібратися у цьому «деревинному Клондайку».
Справді приємним подарунком можна вважати службові ордери на житло, які отримали співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Хоча й не відомо, з яких резервів воно виділене, але рятівникам дійсно пощастило.

Калюжі – «визначні місця» міста
Якщо торкатися затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту тротуарів і доріг, систем водопостачання та водовідведення, озеленення території у районі стадіону, то на це з міського бюджету витрачено з десяток мільйонів гривень. Христюк зазначив, що створено реєстр калюж. Одне з таких «визначних місць» Ірпеня знаходиться по вул. Університетська, де влаштували Центральний міський парк. Після рясних дощів траса нагадує справжній аквапарк, простори якого «борознять» автомобілі, уже більше нагадуючи плавзасоби. Перший зам Карплюка запевняв, що ця дорога не перебуває на балансі нашого міста, тому обіцяв «дотиснути» Укравтодор у вирішенні проблеми. Радник мера Микола Головкевич нагадав, що раніше водовідведення було налагоджене, але зараз втрутилася активна забудова.

Лужа на Университетской
Серед «щасливчиків», яким надали містобудівні умови на забудову, виявився й Ігор Оверко – депутат Ірпінської міської ради, член партії «Нові обличчя», директор ТОВ «БФ «Синергія», що займається будівництвом.
До речі, на засідання виконкому прийшли місцеві жителі, які намагаються не допустити забудову ТОВ «СКІФТ» земельної ділянки по вул. Пушкінська, 64\68. Але питання було завбачливо зняте з розгляду.
На останок селищний голова Юрій Прилипко запросив присутніх на День Гостомеля, який традиційно відзначається 14 жовтня.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1993 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту