Погода: -4°C

П'ятниця, 07 жовтня 2016 10:04 Прочитано 1740 разів

Парламент ухвалив п’ять законопроектів, спрямованих на захист природи

Автор Юрій Гонта

У першому читанні Верховна Рада України прийняла п’ять законопроектів, спрямованих на вдосконалення законодавства щодо охорони природи та приведення його у відповідність з міжнародними екологічними угодами і стандартами. Усі вони дуже актуальні для Приірпіння. Так, в одному із документів (№2604) пропонують уп’ятеро збільшити штрафи за забруднення лісів відходами: із 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів до 25-50 для громадян та з 10-20 до 50-100 – для посадовців.Також зростатимуть і штрафні санкції за порушення вимог пожежної безпеки у лісах: для громадян – із 1-3 неоподатковуваних мінімумів до 5-15, для посадовців – з 10 до 15-50.
Законопроект №3445 розроблений з метою охорони тварин і рослин, захищених міжнародними угодами. Зокрема, у населених пунктах забороняється надання фотопослуг з використанням тварин. Також врегульована заборона на діяльність, яка може завдати збитку територіям природно-заповідного фонду.
У проекті №2023 запропоновано зміни, які приводять українське законодавство у відповідність із Бернською конвенцією заради збереження дикої флори і фауни.
Документом №1769 пропонується надати облдержадміністраціям право займатися освітою та охороною природно-заповідних територій місцевого значення.
А проект №4551 передбачає врегулювання у передачі місцевій владі повноважень щодо охорони довкілля, які здійснювали територіальні органи Мінекології.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1740 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту