Погода: 20°C

Вівторок, 12 квітня 2016 13:53 Прочитано 2156 разів

Возможные перевыборы депутатов Коцюбинского и личное мнение мэра Ирпеня

Автор Чеширский Кот

Депутаты Верховной Рады Украины зарегистрировали проект №4383 про досрочное прекращение полномочий депутатов сельского совета Коцюбинского. Пойти на такой шаг вынудила ситуация, когда большинство депутатов попытались захватить власть в Коцюбинском.Про это на свое официальной странице написала депутат ВР Ольга Червакова, которая присутствовала на Вече и поддержала О.Матюшену.

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови N4383 про дострокове припинення повноважень Коцюбинської селищної ради "...

Опубликовано Olga Chervakova 12 апреля 2016 г.

Свое мнение высказал и действующий мэр Ирпеня – В.А.Карплюк, который является основателем партии «Новые лица», депутаты которой и совершили переворот в Коцюбинском.

По мнению Владимир Андреевича депутат ВР Червакова вводит в заблуждение журналистов   и осуществляет информационный террор и травлю депутатов Коцюбинского. 

МОЯ ДУМКА ПО СИТУАЦІЇ В КОЦЮБИНСЬКОМУ:Народний депутат України Ольга Червакова не лише принижує місцеве самоврядування,...

Опубликовано Володимир Карплюк 12 апреля 2016 г.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2156 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту