Погода: 8°C

Вівторок, 03 вересня 2019 07:27 Прочитано 3454 разів

Руйнівники корупції – сеанс викривального кіно в Ірпені

Автор Інститут розвитку регіональної преси

ГО ІРРП запрошує ірпінчан поспілкуватися з журналістами провідних українських розслідувальних редакцій, викривачами з регіонів та переглянути їхні фільми-розслідування.
Кінопоказ відбудеться 08 вересня у залі Конференц-холу Ірпінь (вул. Северинівська, 118а) з 14.00 до 17.00.

  • Дата початку: Неділя, 08 вересня 2019
  • дата кінця: Неділя, 08 вересня 2019
  • Місце проведення: Ірпінь
  • Час початку: 00:00 - 00:00
  • Вхід: вільний


Вхід – вільний.

В програмі: журналістське розслідування щодо реалій в Ірпені, проведене командою розслідувачів, а також три роботи столичних редакцій – програми «СХЕМИ: корупція в деталях», агенцій «Слідство.Інфо» та «Бігус.Інфо».

Розслідування на місцеву тематику проведуть журналісти-розслідувачі з різних регіонів України в рамках тренінгу Тренінг "Нові розслідувачі 2". Третій (поглиблений) модуль, що триватиме в Ірпені напередодні – з 03 по 08 вересня.

Керуватимуть їхньою роботою провідні українські журналісти-розслідувачі – Alisa Yurchenko (BIHUS.info), Максим Савчук (Схеми: корупція в деталях - RFERL), Катерина Лихогляд (Слідство.Інфо).

У фінальний день тренінгу його учасники представлять результати 5-денної роботи в Ірпені, а їхні ментори також покажуть свої власні резонансні розслідування, проведені раніше, розкажуть про свою роботу, відповідатимуть на запитання глядачів.

З усіх питань звертайтеся до Марина Логачева за номером телефону (067) 777-14-48 або пишіть на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проєкт реалізовується ГО ІРРП в рамках Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3454 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту