Крымско-татарский плов в Ирпене Крымско-татарский плов в Ирпене

Cправжня кримсько-татарська кухня в Ірпені - "Кримський дворик"

Оцените материал
(0 голосов)

Ласий шматочок Крима в Ірпені! "Портал Ірпеня" відвідав кафе "Кримський дворик", що розташоване в центрі міста по вул. З.Алієвої. Атмосфера даного закладу дійсно нагадує затишні кримські ресторанчики. В меню представлені традиційні страви кримсько-татарської кухні. Всередині та зовні інтер'єр закладу витриманий у східному стилі.

На фасаді розташована карта, що нагадує про те, що Крим - це Україна!

крымский дворик в Ирпене

 

Доречі, цей слоган міститься і на виносному рекламному стенді.

Серед перших блюд це лагман, шурпа (ціни 50-75 грн.) Другі страви: плов, манти, сарма тощо (50-75 грн.). І звісно ж, коронне місце посідають чебурек та янтик. Приємно здивували помірні ціни (26 грн.) та чудовий смак чебуреків та східних солодощів! Для вегетаріанців є варіанти чебуреків, що не містять м'яса.

Для любителів "класики" традиційні чебуреки з яловичиною та бараниною.

Серед позитивних вражень, що залишаються від відвідування кафе: гарний смак страв, різноманітне меню, висока якість продуктів, чистота та затишна атмосфера. 


Крымско-татарская кухня в Ирпене

Крымско-татарская кухня в Ирпене

Ностальгируете по Крыму, его гостеприимному населению и по вкуснейшей крымско-татарской кухне? С появлением ресторанчика "Крымский дворик" в Ирпене у всех появилась возможность, представить себя отдыхающим туристом, который гуляя по ЮБК зашел в крымско-татарское кафе. Все блюда аунтентичные т.е. такие же вкусные как и в Крыму! 


Чебуреки в Ирпене

Крымские чебуреки в Ирпене

Одно из самых известных блюд крымско-татарской кухни это известные чебуреки. Найти в Ирпене или даже Киеве заведения, которые готовят по всем канонам оригинальной рецептуры очень сложно, а в ресторане "Крымский дворик" в Ирпене у вас есть возможность попробовать настоящие крымские чебуреки.! Если чебуреки в Ирпене, то Крымский дворик!  


С меню можно ознакомиться тут:

Меню Крымский Дворик Ирпень

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

  • Город: Ирпень
  • Сервис: Wi-Fi, Парковка
  • Интерьер: 4
  • Обслуживание: 5
  • Кухня: 5
  • Вид: Ресторан, Другое, Летнее кафе
Прочитано 4013 раз