Погода: -7°C

Київ

У Києві був знайдений 37-річний індус Аватар С., який працював двірником на Борщагівці. Тіло чоловіка знайшли 15 січня в закинутому автобусі на вулиці Героїв Космосу, 1а. Аватар був одягнений в сорочку, джинсах та в одному кросівку у 11-градусний мороз.

Опубліковано Події

Під час брифінгу 11 січня Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, розповів, що карантин в Україні в січні ввели через те, що очікує різкого збільшення випадків коронавірусу після зимових свят.

Опубліковано Події

Адміністрація Київського метрополітену, розповіла як працюватиме метро у період карантину з 8 до 25 січня. Як заявила адміністрація деякі станції метро можуть закрити, щоб уникнути скупчення людей.

Опубліковано Події

Київ займає друге місце по захворюванню COVID-19. За підсумками 3 січня Міністерство з питань охорони здоров'я опублікувало інформацію про поширеність захворювання.

Опубліковано Події
Тєгі статті

За даними, які стали відомі у результаті слідства, було з'ясовано, що у 2018 році, Голова Конституційного Суду України (КСУ), вчинив підкуп свідка для відмови від давання показань або давання неправдивих показань, діючи в особистих інтересах.

Опубліковано Політика
Тєгі статті

Європейський банк реконструкції й розвитку планує закупити нові вагони для Київського метрополітену, частина - з проходом між ними.

Опубліковано Події
Тєгі статті

Більшість нових випадків COVID-19 в Європі можуть бути пов'язані з новою мутацією коронавірусу. Про новий різновид коронавірусу днями оголосив міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Хенкок. За словами експертів, новий вид вірусу може бути до 70% більш заразним, ніж попередні, це пояснюється тим що в країні останнім часом істотно зросла захворюваність COVID-19.

Опубліковано Події

Зазвичай ми звикли бачити ялинки, що стоять на землі. Жителі проспекту Академіка Палладіна проявили креатив і вирішили на одній із будівель у незвичний прикрасити ялинку. На ній розвісили іграшки, мішуру та гірлянди. Саме дерево розмістили на стіні.

Опубліковано Світське життя
Тєгі статті

За даними ресурсу IqAir станом на 3:45 22 грудня, столиця України знаходитися на 46 місці серед 96 країн у світовому рейтингу. Рівень забруднення повітря в місті небезпечний. IqAir радить закривати вікна, щоб уникнути забруднення зовнішнього повітря, а також зменшити кількість вправ на відкритому повітрі для чутливих груп.

Опубліковано Події

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу під час локдауна громадський транспорт у столиці працюватиме, як і раніше. Ніяких обмежень не буде і в роботі метро.

Опубліковано Події
Сторінка 1 із 4

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту