Погода: -7°C

Середа, 02 грудня 2015 10:51 Прочитано 1789 разів

Лідер по забудовах - Ірпінь

Автор

Передмістя Києва обганяє столицю по новобудовах. За кількістю продаваних будівництв уже наблизилося за показниками: згідно зі статистикою ЛУН.ua, в місті квартири доступні в 245 зводяться об’єктах, в передмісті — в 213. А от за кількістю житла, зданого в першому півріччі в експлуатацію, Київська область вже в лідерах. За даними Держстату, там готові до заселення 350 тис. Кв. м житла в 105 будинках, а в столиці — 318 тис. кв. м в 44 будинках.

Де саме в передмісті найактивніше будують і що пропонують новоселам.Забудовується передмістя дуже нерівномірно. Левова частка пропозиції (77%) будується уздовж Варшавського, Житомирського та Одеського напрямків. Безумовний лідер — Варшавське, де зосереджено 46% загальної пропозиції квартир. В Ірпені зараз 68 новобудов, в Бучі — 12, у Ворзелі — 8, в Гостомелі — 4.
Популярність цих напрямків криється в розвиненій соціальній інфраструктурі, транспортної доступності (до 25 хвилин до станції метро і розвинена мережа громадського транспорту), рекреаційних зонах (поруч ліс, озера або упорядковані вже зони відпочинку, як, наприклад, в Бучі). Однак пробки по Гостомельській трасі в годину пік вже не рідкість, на місці частини лісових зон ростуть нові містечка і комплекси, так що плюси напрямків можуть звернутися в мінуси у випадку незбалансованої забудови.
За Вишгородському і Броварському напрямку весь обсяг пропозиції зосереджений в межах міст-сателітів, а ось уздовж Житомирського та Одеського напрямків будівництво йде практично в кожному населеному пункті. Зараз у Вишгороді ведуться продажі в семи проектах, в Броварах — в 11.
Елітне раніше Обухівський напрямок досі сприймалося як місце виключно для розвитку котеджного будівництва. А тепер в Ходосівці зводиться «Нова Конча-Заспа», де пропонуються найрізноманітніші формати житла — квартири у висотках, таунхауси і котеджі.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1789 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту