Погода: 21°C

Середа, 27 липня 2022 11:29 Прочитано 1077 разів

В Ірпені запрацював новий сервіс, що допоможе знайти майстра або будівельника у декілька кліків.

Автор
В Ірпені запрацював новий сервіс, що допоможе знайти майстра або будівельника у декілька кліків.

Бучанській район  постраждав найбільш за всіх, один тільки Ірпінь отримав пошкоджень на 900 млн доларів. Майже кожен будинок має пошкодження різного рівня та важкості. Хоча б механізм отримання компенсації вже прописано законодавством, але повноцінно не працює, тому більшість власників нерухомості своїми силами шукають майстрів та будівельників. Зі зв’язком з цим побільшало випадків шахрайства, з боку виконавців. Але новий інтернет сервіс, якій працює, як Убер, хоче допомогти знайти будь-якого майстра та будівельника без стресу та ризиків.  

Команда ITвців які родом з Ірпеня створили чат-бота в телеграмі, якій дозволяє шукати майстрів та будівельників швидко та витрачання часу.

Кожен майстер, що є у сервісі, пройшов перевірку службою безпеки, за будь-які негативні відгуки та недбале відношення до замовників майстрів видаляють! 

“ми хочемо створити сервіс з таким рівнем, щоб будівельні роботи не були стресом, а майстер не запізнювався до замовника, мав адекватний зовнішній вигляд, був чемний” 

  • Найголовніша вигода для замовника, це те, що бот буде шукати майстра, який знаходиться максимально близько до замовника, тим самим скорочується швидкість виконання та знижується вартість робіт.
  • Можна знайти майстра навіть на 1 кв.м робіт. 
  • Відсутні ризики афер. 

Завдяки боту знайти майстра можна дуже швидко й у будь-який час, навіть вночі, якщо у вас дійсно аварійна ситуація. 

Щоб протестувати сервісом скористайтесь посиланням: https://trueman.services/bot 

Є робота для всіх майстрів! 

Якщо, ви майстер, та хочете додатись до проєкту, допомагати людям відновлювати будинки та заробляти то можете приєднуватись до телеграм каналу https://t.me/trueman_chanell 

Проєкт працює на території Київської області. 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1077 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту