Погода: 21°C

П'ятниця, 22 липня 2022 12:13 Прочитано 1042 разів

Заслужена дослужилася: депутати ІМР показують Анжелі Макеєвій на вихід

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(0 голосів)

На одній із найближчих сесій ІМР депутати планують обрати нового секретаря міської ради. Нині цю посаду обіймає Анжела Макеєва від партії «Слуга народу», яка з’явилася в Ірпені вже після завершення бойових дій в місті і вже встигла отримати всі бойові нагороди. Ці ордени та медалі депутати вважають прощальними для Макеєвої.

photo1658491350
Нагадаємо, що представника «Європейської Солідарності» Ярослава Куца хотіли обрати на першій сесії діючої каденції. Його кандидатуру тоді підтримало депутатське об‘єднання «Успішна громада», до якої увійшли депутати з фракцій Батьківщина, ЄС, Голос і Свобода.
За нашою інформацією, зараз перед міським головою питання переобрання секретаря міськради ставлять одразу дві політичні сили: «Батьківщина» (розглядають кандидатури на секретаря Євгенії Ковтун або Віолети Дворнікової) та «Європейська Солідарність» (пропонують Ярослава Куца або Альону Павлову).
Будь-яка з цих конфігурацій влаштовує мера Ірпеня Олександра Маркушина, оскільки його партія «Нові Обличчя» (15 голосів) разом з «Батьківщиною» чи «ЄС» матиме достатньо голосів для голосування потрібних меру міста питань.BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1042 разів Last modified on П'ятниця, 22 липня 2022 12:17

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту