Погода: -1°C

Четвер, 04 листопада 2021 19:34 Прочитано 590 разів

Ветерана АТО з Ірпеня Володимира Прохнича відпустили з-під варти

Автор 24TV.ua
Володимиру Прохничу змінили запобіжний захід. Його відпустили з-під варти й відправили на цілодобовий домашній арешт. 


Відповідне рішення 4 листопада ухвалила суддя Печерського райсуду Києва Віта Бортницька. Наступне засідання у справі відбудеться наприкінці року – 28 грудня.

Прохнич перебував під вартою майже 3 місяці

Зазначимо, що суд відправив ветерана АТО у СІЗО ще 6 серпня. Тоді одразу кілька людей хотіли чоловіка на поруки. Серед них – його бойові побратими та Ксенія Возніцина, яка очолює госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна".

Наприкінці жовтня до суду скерували обвинувальний акт щодо Прохнича – за трьома статтями. Мовиться про незаконне позбавлення волі із застосуванням зброї, захоплення державної будівлі та незаконне зберігання бойових припасів. У МВС раніше заявили, що чоловіку загрожує до 15 років в'язниці.

 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 590 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту