Погода: -1°C

Вівторок, 19 жовтня 2021 16:57 Прочитано 684 разів

Цигані Ірпеня записали відеозвернення: нацисти та депутати хочуть забрати землю та побудувати тут будинки. Відео

Автор

Жінки на відео відкидають всі звинувачування до місцевих циган, які лунали під їх будинками на акції протесту 17 жовтня 2021 р. Крім того, жінки звинувачують місцевих депутатів та нацистів у спробі захопити їх ділянки, щоб побудувати великі будинки та в інших методах цькування на міжетнічному рівні. 

Media 

Нагадаємо, що 15 жовтня в Ірпені стався конфлікт між Павлом Поліщуком, який не є АТОвцім, та 2 підлітками Ромської національності, від яких отримав тілесні ушкодження, поліція оперативно затримала порушників, але відпустила, як неповнолітніх. Після чого активісти організували акцію протесту проти свавілля циган та наркоторгівлі під їх будинками. 

Ця подія поділила суспільство, бо справа має багато суперечок.  

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 684 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту