Погода: 6°C

Четвер, 30 вересня 2021 14:43 Прочитано 659 разів

Безграмотна влада: в Ірпені на честь дня міста видавали грамоти з орфографічними помилками

Автор

Як відомо, день міста Ірпінь був скасований, але міський голова роздав нагороди керівникам КП, депутатам за сумлінну працю та професіоналізм, але конфуз трапився там де не чекали - користувачі ФБ знайшли орфографічну помилку у грамоті, так замість самовіддАну працю було записано самовіддІну працю. Повний перелік осіб, яки отримали таку відзнаку не відомо.

Хочемо зазначити, що і ми робимо помилки, але у нас є одна відмінність - Портал Ірпеня наповнюється волонтерами, а міська рада утримується на наші податки, та має безліч відділів та персоналу на кожну дію, тому такі помилки є вагомими для такого рівня події. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 659 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту