Погода: -1°C

Середа, 22 вересня 2021 12:58 Прочитано 540 разів

Шкільне життя під захистом: як вчитися безпечно?

Автор

Швидкоплинне літо поступилося правами осені й навчальні заклади вже заполонили  дитячі кроки та гомін. Першокласники звикають до нового життєвого етапу, а учні старших класів повернулися до звичного навчального ритму.  

Саме в школі діти отримують перші необхідні знання. Щоб вчитися було комфортно та спокійно, потрібно підготувати основу. Представники холдингу охоронних підприємств «Шериф» в Бучі та Ірпені впевнені, що така основа – це шкільна безпека.

Як вчитися і почуватися захищеними?

На сайті Бучанської міської ради представлено 10 загальноосвітніх навчальних закладів. В Ірпені кількість закладів загальної середньої освіти – 5. І це не рахуючи приватних шкіл та дошкільних установ.

Навчальний заклад – це не лише про навчання, а й про відповідальність за безпеку дітей. Переступаючи поріг школи, дитина автоматично переходить з батьківських рук під опіку вчителів, тому так важливо захистити дітей в момент навчання.

Як забезпечити спокій та захист для дітей в школі?

  • Встановити охоронну та пожежну сигналізацію, відповідні датчики якої забезпечать миттєве сповіщення в разі інциденту.  
  • Організувати відеоспостереження за територією: шкільною та пришкільною.
  • Обмежити доступ сторонніх осіб на територію школи за допомогою системи контролю та управління доступом.

Однією з важливих та актуальних для навчальних закладів охоронних послуг може стати послуга фізичної охорони. Треновані професіонали, що знають свою справу, вміють профілактувати небезпеку, а якщо конфлікт все-таки стався – здатні вирішити його максимально швидко та безпечно для дітей. 

А що по дорозі до школи? 

Якщо в школі відповідальність лягає на плечі вчителів, то по дорозі до навчального закладу та додому про дитину мають подбати батьки. 

Це лише декілька правил, але й вони допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

  • З незнайомцями не розмовляти.
  • Правила дорожнього руху не порушувати.
  • Кричати, якщо потрапив у небезпеку.

Розкажіть дітям про можливі ситуації та наслідки, а також способи їхнього уникнення. І пам’ятайте, якщо ваша дитина ще не готова ходити до школи самостійно – відводьте її, допоки вона не відчує себе впевнено.

Разом з дивами в цьому світі на дітей чатує багато загроз: ігроманія, наркозалежність, алкоголь. І хто, як не дорослі, можуть допомогти дитині не впасти в залежність.

СЕО компанії «Шериф» Дмитро Стрижов вже неодноразово наголошував: чужих дітей не буває. І завданням кожної дорослої людини, чи то батьків, чи то вчителів, є сприяння у формуванні  дитини  цілісною та здоровою особистістю.

Детальніше за посиланням: https://sheriff.com.ua/irpen

Обговорюйте з дітьми все, стежте за їхнім оточенням, займайте вільний час правильними заняттями, оточуйте дитину досвідченими та авторитетними наставниками.  Лише від нас з вами залежить, яким буде майбутнє дітей нашої країни.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 540 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту