Погода: -1°C

Середа, 22 вересня 2021 06:53 Прочитано 797 разів

Олександр Маркушин: "Цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину"

Автор Сайт ІМР

Традиційного масового святкування Дня міста цього року в Ірпені не буде. 

 Всі зекономлені кошти  а йдеться про кілька мільйонів гривень  будуть перенаправлені на боротьбу з коронавірусом, зокрема, на доплати медикам та закупівлю ліків. 

 Ми разом із нашою управлінською командою порадилися й прийняли, я вважаю, зважене рішення: не святкувати День нашого міста, а всі кошти, які були на це передбачені, спрямувати на медицину – на первинну ланку медицини та на "вторинку".

 21 вересня відбулося засідання Державної комісії ТЕБ та НС. Голова Київської обласної адміністрації запросив нас на цю нараду, і ми теж із ним поспілкувалися з цього приводу. Він мене підтримав і сказав: "Це дійсно недоречно на даний час святкувати День міста". Я теж вважаю: неможливо святкувати, коли є ця пандемія, ця біда в Україні. І краще всі кошти ми будемо спрямовувати на медицину – на фінансування доплат нашим лікарям і на ліки. Ми планували витратити декілька мільйонів гривень на День міста, на відзначення наших мешканців, але на сьогоднішній день ми всі ці кошти перенаправимо на медицину. Головне, щоб наші мешканці були всі здорові. А День міста ми в наступному році відсвяткуємо вдвічі потужніше і краще, ніж планувалося.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 797 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту