Погода: 9°C

Вівторок, 21 вересня 2021 09:08 Прочитано 348 разів

Ірпеню потрібна лікарня: йде збір підписів

Автор Погляд

В Ірпені триває боротьба активістів за збереження земель медицини. Всіх, кому небайдужа доля майбутньої лікарні у місті, закликають доєднатися до збору підписів. 

Свій підпис у петиції в підтримку збереження цільового призначення ділянки, за адресою вул. Давидчука, 63-Ж, м. Ірпінь, Бучанського району, Київської області можна залишити за посиланням, залишилося зібрати всього 27 підписів. 

Цю землю, згідно оновленого генерального плану міста Ірпінь 2018 року, було заплановано під будівництво відділення міської лікарні, дитячої лікарні, відділення невідкладної медичної допомоги, а на земельній ділянці навпроти ще й повинна бути станція екстреної медичної допомоги.

Станом на серпень 2021 року, з Ірпінськими лікарями підписано більше ніж 100 000 декларацій на обслуговування громадян. Тому, у своєму дописі на фейсбуці, активістка та помічниця депутата, мешканка Ірпеня, Ольга Фесік, пише, що, згідно наказу Міністерства охорони здоров`я № 51 від 01.02.2016, загальна кількість потреби у стаціонарних лікарняних ліжках для кожної із зазначених адміністративно-територіальних одиниць визначається за такою формулою: Ксл = Ni х 60 ліжок / 10000 нас., тобто наявне населення помножити на 60 і розділити на 10 000. Таким чином при населенні в 102-105 тисяч осіб, Ірпінь вже має мати стаціонар на 620 койко-місць.

Тому, на думку активістів, які опікуються питанням цієї ділянки, влада міста, що піклується про здоров’я мешканців своєї громади та думає на перспективу, має зробити наступні кроки:

Ірпеню потрібна лікарня: йде збір підписів
фото допису з особистої сторінки Ольгі Фесік у Фейсбук

Просимо всіх долучитися до збереження земель медицини та підписати петицію!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 348 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту