Погода: 6°C

Вівторок, 10 серпня 2021 07:45 Прочитано 300 разів

Киянка влаштувала в супермаркеті скандал через прохання одягнути маску

Автор

В одному з супермаркетів Києва жінка вирішила не дотримуватися маскового режиму, а у відповідь на зауваження влаштувала скандал

MediaУ Києві відвідувачка супермаркету влаштувала скандал після прохання надіти маску. Конфлікт стався в супермаркеті Сільпо. За даними «Київ Оперативний», жінка не вперше сперечається з працівниками цього магазину. Як повідомив «Київ Оперативний»:"Антиковідна дисидентка в бою. Цю жінку в Сільпо (на Стальського) вже добре знає весь персонал. Кожне її відвідування закінчується скандалом. Сьогодні їй вже безкоштовно дали маску, але вона на відріз відмовилася її надягати, оскільки вона "і так красива".

Жінка вимагала пояснити, чому її відмовляються обслужувати без маски. Під час сварки жінка ображала не тільки працівників супермаркету, а й інших покупців. З двома з них сталася словесна перепалка, яка мало не переросла в бійку.

Касири відмовлялися продавати їй товари, на місце викликали поліцейських. Наразі невідомо чи закінчилася інцидент.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 300 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту