Погода: 6°C

Понеділок, 09 серпня 2021 08:05 Прочитано 396 разів

В Ірпені відбудуться дитячі велоперегони “Irpin Kids Bike” - 2021

Автор

12 вересня о 09:00 на Ірпінській набережній відбудуться дитячі велоперегони “Irpin Kids Bike” - 2021. До участі в змаганнях на велосипедах, біговелах та самокатах запрошуються діти віком від 2 до 14 років. Наявність шолому є обов’язковою. Кількість учасників обмежена - 500 осіб. Реєстрація триває до 5 вересня. Кожен учасник перегонів отримає пам'ятну медаль фінішера. На учасників та призерів чекають подарунки від спонсорів та партнерів.

Irpin Kids Bike

Для прийняття участі реєстрація - https://forms.gle/g9aJMaApP4S33RBWA

На учасників та гостей заходу чекають яскраві враження від захоплюючих перегонів та розваги й цікавинки від партнерів заходу.

Дитячі велоперегони відбудуться за підтримки Ірпінської міської ради, міського голови Олександра Маркушина, компаній “Екософт” та “Планета Пластик”. Генеральний спонсор - товариство “Відважних”.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 396 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту