Погода: 6°C

Вівторок, 03 серпня 2021 12:38 Прочитано 396 разів

Посилюємо позиції: франшиза від «Шериф» тепер в Ірпені

Автор

Охоронний холдинг впевнено поширює екосистему безпеки територією України.  З 24 липня в Ірпені та Бучі починає діяти франшиза від «Шериф». До цього населені пункти вже були під захистом, але тепер, завдяки надійному партнерству, компанія закріплює і посилює позиції в сфері охорони. 

Немов оператор мобільного зв'язку, «Шериф» збільшує зони покриття, не забуваючи при цьому про якість та актуальність охоронних послуг. Надійні однодумці-франчайзі значно допомагають, беручи на себе відповідальну місію зробити своє місто безпечним для жителів.

Керівником франчайзі в Ірпені став 45-річний Данилов Борис Володимирович. Цікава особистість та успішний підприємець в сфері ІТ і телекомунікацій. Побудував кар'єру комерційного керівника в сфері технологій, працюючи на різних позиціях в таких компаніях, як Водафон, CDMA UA, Укртелеком, ALL.BIZ, Digital Screens. Останні роки активно займається конвергентними рішеннями в області Ad-tech (діджитал маркетинг) і OTT TV. Є власником компанії ADAPT tech.

«Шериф – чудовий бізнес-проект з категорії «Розумний будинок» або «Розумний офіс». Він діє на поєднанні висококласного людського сервісу охорони та Інтернету речей (IoT), з його інфраструктурою мобільних додатків, відеоспостереження, всіляких датчиків і сигналізації. З продуманою і добре оформленою фінансовою моделлю. З ідеєю, яка добре масштабується і локалізується де завгодно, залишаючись затребуваною та перспективною» – Данилов Борис.

Мислити наперед, використовувати нові технології та можливості, створювати власні новаторські рішення в вигляді мобільних додатків і не тільки – все це допомагає в питанні безпеки і присутнє в політиці компанії «Шериф». Час вахтерів відмирає, настає час розумних систем та професійного підходу. Тільки розвиваючись і слідуючи за тенденціями, можливо передбачити і вирішити безліч складних ситуацій.

Шериф Ирпень

Саме тому, коли постало питання альтернативного, сімейного бізнесу, Борис Данилов зацікавився франшизою від «Шериф». Людяність і технології можуть та повинні поєднуватися в сфері послуг. Кожен споживач хоче отримати високоякісний продукт і людське ставлення. Кожен постачальник послуг повинен не тільки зосереджуватися на отриманні прибутку, а й бути корисним суспільству, заради якого працює.

Бізнес – це перш за все те, що вам не байдуже. Так говорив британський підприємець Річард Бренсон. І саме з такими партнерами воліє працювати компанія «Шериф». Небайдужість до проблем безпеки, відповідальність перед своїм містом, прагнення до зміни якості життя кожного жителя і, головне, впевненість в тому, що ти можеш щось змінити.

В особі нового франчайзі охоронний холдинг «Шериф» отримав такого партнера, а Ірпінь та Буча тепер мають власного стража порядку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 396 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту