Погода: -1°C

Понеділок, 02 серпня 2021 10:18 Прочитано 247 разів

Ірпінські податківці постійно проводять зустрічі з платниками податків щодо популяризації використання Електронного кабінету платника

Автор Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області.

Днями в Ірпінській ДПІ ГУ ДПС у Київській області області відбувся практикум-тренінг для платників податків на тему: «Алгоритм  сервісу Електронний кабінет та подання звітності в електронному вигляді. Актуальні питання щодо надання  адміністративних послуг. Порядок подання повідомлення про прийняття на роботу». Під час зустрічі начальник Ірпінської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Суліма розповіла про порядок заповнення та подання об’єднаної звітності «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску», яка затверджена наказом Міністерства Фінансів від 15.12.2020 року № 773. Посадовець зазначила, що податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал з розбивкою по місяцях звітного кварталу в податкову інспекцію за основним місцем обліку платника податків. Учасників заходу ознайомлено з основними змінами об’єднаної звітності та окремими помилками, які допускаються платниками при заповненні та надсиланні звітності.

Також, Лілія Суліма наголосила платникам податків про переваги подання звітності в електронному вигляді, зокрема, за допомогою «Електронного кабінету платника». Вона зазначила, що для подання звітів в електронному вигляді перш за все необхідно отримати електронний цифровий підпис для авторизації в сервісі «Електронний кабінет платника». Платники податків можуть безкоштовно отримати цифровий підпис в центрі обслуговування  кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресом: https://cabinet.tax.gov.ua з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів. Доступ до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

 Крім цього, учасникам тренінгу надано практичні рекомендації щодо заповнення та подання в електронній формі повідомлення про прийняття на роботу  найманих працівників.

Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 247 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту