Погода: 4°C

Понеділок, 02 серпня 2021 07:35 Прочитано 310 разів

Капвей з Гостомеля відправили в музей авіації

Автор

Експериментальний рейковий автобус на гумових колесах перевезли в Київ.Експериментальний рейковий автобус капвей, який багато років знаходився на полігоні під Гостомелем, перевезли в Київ, де він стане експонатом Державного музею авіації імені О.К. Антонова.

Капвей намагалася реалізувати однойменна приватна компанія, яка у 2004 році побудувала 300-метрову колію між Гостомелем і селом Мощун. Планувалося, що вагон капвею на гумових колесах зможе розвивати швидкість до 100 км/год та за словами конструкторів, вагон Капвея міг вмістити до 150 осіб. Його було виготовлено в єдиному екземплярі на білоруському підприємстві "Белкоммунмаш".

Kapvej 01

Як розповів державний музей авіації імені О.К. Антонова на сторінці у фейсбуці: "Попри зацікавленість посадових осіб та мерів міст, проєкт не набув практичного використання. Рейки було демонтовано, а вагон вже понад десяти років стояв просто неба на полігоні".

Kapvej 02

Відтепер експериментальний рейковий автобус капвей буде знаходитися в Києві на виставкому майданчику в музеї авіації імені О.К. Антонова.

Kapvej 03

Kapvej 04

Kapvej 05

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 310 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту