Погода: 8°C

П'ятниця, 30 липня 2021 07:25 Прочитано 287 разів

У Бучі до Дня Незалежності планують відкрити багатофункціональний спорткомплекс

Автор

До Дня Незалежності планується відкриття багатофункціонального спортивного комплексу «Академія спорту» у Бучі.Про відкриття багатофункціонального спортивного комплексу «Академія спорту» до Дня Незалежності повідомляє"Бучанська міська рада на офіційній сторінці у Facebook.

Akademіya sportu 01

В спортивному комплексі «Академія спорту» можна буде займатися: баскетболом, футболом, волейболом, боксом та іншими видам спорту. Окрім двоповерхової будівлі самого спортцентру тут працюватимуть два мініполя для футболу, баскетбольний майданчик та ще кілька багатофункціональних майданчиків для занять різними видами спорту.

Akademіya sportu 02

Вартість об’єкта – 118 млн грн, із яких половина коштів надана в межах президентської програми "Велике будівництво", друга частина – профінансована з місцевого бюджету.

Арена розрахована на 600 осіб, де проводитимуть спортивні змагання міжнародного та державного рівня. На території спортивного комплексу «Академія спорту» буде база Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи з усіма секціями та підрозділами (Академія здатна одночасно прийняти 1100-1200 дітей).

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 287 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту