Погода: 8°C

Четвер, 29 липня 2021 07:05 Прочитано 401 разів

В Ірпені відкриють нові дитсадки

Автор

У 2022 році в Ірпені відкриють 2 нові дитсадки та почнуть будівництво ще одного дитсадка, відкриття якого заплановано на весну 2023 року.

MediaНавесні 2022 році в Ірпені відкриють два дитячих садочки - по вул. Київській та по вул. Давидчука. Будівництво нового приміщення дитсадка по вул. Київській розпочалося в цьому році. Про це розповів міський голова Олександр Маркушин 27 липня, на засіданні виконкому.

Дитсадок "Віночок" буде оновлений та вміщатиме 12 груп. Дитсадок по вул. Давидчука буде розміщений у приміщенні дитячої лікарні, яку планують перенести у новий медцентр на вул. Садовій. Будівлю планують реконструювати під дитсадок.

По вул. Полтавській розпочнуть будувати новий дитсадок. На сесії для будівництва планують виділити орієнтовно 960 тис. грн на проєкт. Як розповів Олександр Маркушин: «Будівництво розпочнеться орієнтовно у травні наступного 2022 року, а весною 2023-го введемо цей дитсадок в експлуатацію. Діти з цього дитсадка будуть переведені у нове приміщення дитсадка по вул. Київській, оскільки старе приміщення доведеться повністю знести».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 401 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту