Погода: 8°C

Середа, 28 липня 2021 07:36 Прочитано 212 разів

Штам "Дельта" можуть передавати повністю щеплені люди

Автор

З огляду на велику заразність індійського штаму коронавірусу, щеплені люди можуть заражати оточуючих штампом Дельта.Глава Центрів з контролю і запобігання захворювань США (CDC) Рошель Валенська повідомила, що деякі люди, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, можуть передавати індійський штам коронавірусу (дельта-штам) іншим, в тому числі й нещепленим людям.

Як розповіла Рошель Валенська, вакцини роблять «виняткову роботу» щодо захисту громадян від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізацій і смерті. Однак в деяких випадках, коли повністю щеплені люди заражаються вірусом, його навантаження на організм аналогічна навантаженню нещепленої людини, що заразилася.

Валенська повідомила, що люди, інфіковані дельта-варіантом, можуть бути дуже заразними. Це може піддавати ризику дітей, що не досягли віку вакцинації, людей зі слабким імунітетом і в цілому тих, хто не зробив щеплення, підкреслила глава CDC.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 212 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту