Погода: 8°C

Середа, 28 липня 2021 07:07 Прочитано 408 разів

В Ірпені перекриють проїзд транспорту між приватним сектором та парком Правика

Автор

Частину вулиці імені Заріфи Алієївої в Ірпені вздовж парку Правика перекриють для проїзду транспорту на час проведення ремонтних робіт на вулиці Соборній.На вулиці Соборній проводяться ремонтні роботи, прокладають новий водогін та зливову каналізацію й ведуться роботи з прокладання електромережі та збільшення кількість паркомісць. Через перекриття руху по вулиці Соборній на ділянці від вулиці Тургенєвської до Садової, водії почали об’їжджати вулицею Заріфи Алієвої вздовж парку Правика, під приватними житловими будинками, дорогою яка не передбачена для активного транспортного потоку.

Як зазначає Ірпінський міський голова Олександр Маркушин: «Тут почали їздити не лише легкові автомобілі, а й вантажівки. Вже була зафіксована навіть аварія. Мешканці, які проживають на цій вулиці, звернулися із заявою припинити там рух транспорту. Тому ми перекриваємо цей відрізок вулиці на місяць, до завершення ремонтних робіт на Соборній». 

Також Олександр Маркушин розповів, що на вулиці Заріфи Алієво чергуватимуть працівники Муніципальної варти. Вони роз’яснюватимуть водіям, чому не варто їхати цим шляхом.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 408 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту