Погода: -7°C

Понеділок, 26 липня 2021 07:50 Прочитано 317 разів

У Бучі загорівся приватний будинок

Автор

У бучанському районі загорівся другий поверх приватного житлового будинку у місті Буча, у провулку Заводський.До оперативно-диспетчерської служби міста Ірпінь 25 липня о 15:44 надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку в Бучі у провулку Заводський.

U Buchі zagorіvsya budinok

На місце виклику було направлено черговий караул 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Буча та 52-го ДПРП смт Ворзель.

U Buchі zagorіvsya budinok 1

Пожежа охопила другий поверх приватного житлового будинку. Загорання вдалось локалізувати о 16:45. На ліквідацію пожежі залучались три одиниці техніки та 10 осіб особового складу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 317 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту