Погода: 21°C

Понеділок, 26 липня 2021 07:20 Прочитано 524 разів

Відключення світла в Ірпені

Автор

Через планові ремонтні роботи деякі вулиці Ірпеня цього тижня залишаться без світла.Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомила, що в Ірпені відключать світло з 8:00 до 19:00 за такими адресами:

• 26 липня - вул. Гоголя, 9 Лінія;

• 27 липня - вул. Соборна, 74 Cтрілкової Дивізії, Спартака, Северинівська, Варшавська, Новооскольська, 10 Лінія, Гостомельське Шосе, Толстого, Лермонтова, Шевченка, Соборна, Мечнікова, Лугова, 9 Лінія, Річний пров;

• 28 липня - Тургенівська, Українська;

• 29 липня - вул. Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова;

• 1 серпня - вул. Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Свердлова, Садова.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 524 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту