Погода: 22°C

Середа, 21 липня 2021 07:56 Прочитано 178 разів

У селищі Гостомель чоловік намагався вбити дружину, щоб "зустрітися на тому світі"

Автор

У Гостомелі чоловік намагався вбити власну дружину, з якою прожив разом 17 років, щоб "зустрітися на тому світі".

MediaЯк повідомляє прес-служба поліції Київської області чоловік намагався вбити власну дружину, з якою прожив разом 17 років, щоб "зустрітися на тому світі".

На місці події наряди групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група виявили закривавлену 50-ти річну жінку біля під'їзду будинку. Одразу ж за правоохоронцями прибула швидка медична допомога. Жінка пояснила, що тілесні ушкодження їй завдав співмешканець та надалі мав намір покінчити життя самогубством.

Як зазначається, зловмисник наніс потерпілій чотири ножових поранення. Наразі жінка перебуває у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

zamah na vbivstvo v Gostomelі

46-ти річного зловмисника правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі за процесуальним керівництвом Бучанської окружної прокуратури повідомили чоловікові про підозру за ч.2, ст. 15 (Замах на злочин) та ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує ув’язнення на строк від семи до п'ятнадцяти років. Незабаром суд обиратиме йому запобіжний захід.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 178 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту