Погода: 22°C

Середа, 21 липня 2021 07:23 Прочитано 282 разів

Стали відомі переможці конкурсу проєктів ОСББ в Ірпені

Автор

В Ірпені відбувся конкурс проєктів ОСББ у якому взяли участь 11 ОСББ, з яких 7 дійшло до фіналу.В цьому році в Ірпені відбувся конкурсі проєктів ОСББ, де взяли участь 11 ОСББ. Радник мера Ірпеня, заступник голови депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Андрій Літвинов на своїй сторінці у фейсбуці оголосив переможців ОСББ.

Переможцями стали ОСББ:

  • «Сонячне місто»
  • «Еверест 10»
  • «Сосновий двір 7»
  • «Мирний 3б»
  • «Фортуна 1»
  • «Гранд Лайф 5»
  • «Лемонграс»

Як повідомляє Андрій Літвинов: «По програмі будуть проведені різні роботи, цей й капітальні ремонти вхідних груп, встановлення\заміна дверей, ремонти під‘їздів, монтаж водостічної системи й тд. на загальну суму понад 707 тис. грн (міський бюджет)».

Andrіj Lіtvinov

Також, Ірпінська міська рада створила програму підтримки ОСББ та ЖБК за умови механізму співфінансування: 70 % витрат йдуть на реалізацію проєкту, запропонованого мешканцями будинку, а покриваються видатки за рахунок міського бюджету.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 282 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту