Погода: 22°C

Понеділок, 19 липня 2021 07:34 Прочитано 178 разів

Жителі Ірпеня провели борчиню Ірину Коляденко на Олімпіаду

Автор

Борчиня Ірина Коляденко разом із тренером Володимиром Яременком вирушає на Олімпіаду в Токіо.Ірина Коляденко - «золота» борчиня, спортивна гордість Ірпеня та чемпіонка України та Європи з вільної боротьби.

Борчиня Ірина Коляденко разом із тренером Володимиром Яременком вирушили до тренувального табору, звідки за кілька днів відлетять до Токіо на Олімпіаду. Літні Олімпійські ігри пройдуть в Токіо з 23 липня по 8 серпня. Перша сутичка Ірини Коляденко має відбутися 3 серпня. 

borchinya Іrina Kolyadenko

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин особисто передав прапор Ірпеня, для досягнення перемоги на Олімпіаді та подякував кожному хто прийшов провести Ірину Коляденко: «Дякую кожному, хто прийшов провести нашу олімпійську надію, а Ірині та Володимиру спасибі за чудовий подарунок громаді - пам'ятний знак "Дорога до Токіо", як символ того, що цей шлях наші спортсмени пройшли з потужною підтримкою Ірпінської громади.»

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 178 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту