Погода: 22°C

Понеділок, 19 липня 2021 07:16 Прочитано 97 разів

Ляшко заявив про появу в Україні нових інноваційних препаратів від коронавірусної інфекції

Автор

В Україні скоро озвучать інформацію про створення інноваційних препаратів від коронавірусної інфекції.В Україні з'являться інноваційні препарати, які мають пряму дію на коронавірус.

Як заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко: "З'явилися деякі інноваційні препарати. І тут я можу анонсувати, що найближчим часом будуть заяви, зробила Україна за інноваційними препаратів, які мають пряму дію на вірус".

За його словами, таких препаратів в Україні ще не було, а в світі вони тільки з'являються. Як пообіцяв Віктор Ляшко що через два тижні озвучать всі деталі щодо нових препаратів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 97 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту