Погода: 0°C

Четвер, 15 липня 2021 07:26 Прочитано 416 разів

В Ірпені перекрито проїзд по вулиці Соборній

Автор

В Ірпені перекрито проїзд по вулиці Соборній через ремонт дороги.В Ірпені було перекрито квартал по вулиці Соборній через ремонт дороги. На перехресті вулиць Соборна та Тургенєвська прокладають дощову каналізацію та планують замінювати водогін.

За словами Олександра Маркушина Ірпінського міського голови, наразі вже ведуться роботи з прокладання зливової каналізації, щоб уникнути підтоплень у сезон дощів. «З правої сторони, якщо рухатися в бік центру, буде нова парковка»,- додає Маркушин.

Remont dorіg Іrpіn 1

Разом з прокладанням зливової каналізації, на перехресті замінять водогін. Старі труби, яким понад 40 років, замінять на нові, згодом на місці траншей покладуть асфальтобетонне покриття. Усі ремонтні роботи по вулиці Соборній виконуються за кошти забудовників, які будуються у мікрорайоні.

Remont dorіg Іrpіn 2

Як зауважив Олександр Маркушин, усі ремонті роботи планують завершити до Дня Незалежності.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 416 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту