Погода: -7°C

Вівторок, 13 липня 2021 07:25 Прочитано 315 разів

Ірпінь лідирує за темпами вакцинації

Автор

Ірпінь лідирує за кількістю вакцинованих, що позитивно впливає на загальну статистику захворюваності у місті.У лідерах Київщини за темпами вакцинації опинився Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги. Про це свідчить данні за перший тиждень липня, які опублікував директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

Як розповів у фейсбуці Андрій Левківський: «Наш Ірпінський центр краще за всіх працює у даному напрямку, вакцинувавши за відповідний період 3480 громадян! Дякую колегам за роботу, а мешканцям нашої громади – за свідому позицію та підтримку вакцинаційної кампанії».

Іrpіn lіdiruє za tempami vakcinacії

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 315 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту