Погода: -1°C

Понеділок, 12 липня 2021 10:11 Прочитано 186 разів

Олена Виноградова: «Понад 155 тисяч платників Київщини спілкуються з податковою службою онлайн»

Автор ГУ ДПС у Київській області

За словами начальника ГУ ДПС у Київській області Олени Виноградової, за січень-червень поточного року, в електронному вигляді податкова звітність надійшла від 84,2% або 155 тисяч платників Київщини. Це на 1,7% або 8057 платників більше минулорічного показника.«Наразі саме прискорення електронної комунікації податкової служби з платниками податків - є пріоритетним напрямом в реалізації стратегічних цілей діяльності служби пристоличного регіону»,- зазначила очільник.

Зокрема, більш активно долучаються до електронної звітності юридичні особи – 91,6% або 72909 СГД . Питома вага фізичних осіб – підприємців становить 77% або 81386 платника .

З використанням засобів телекомунікаційного зв’язку подано  99,9 %- декларацій з податку на додану вартість; 94,3%- звітності з акцизного податку; 84,2%- звітності з податку на прибуток підприємств та 76.7% - декларацій платника єдиного податку.

Найбільший відсоток платників, які обрали подання звітності з використанням кваліфікованого електронного підпису:

- 94,8%  у Сквирській ДПІ ( 97,5% - юридичних осіб, 91,9% фізичних осіб);

- 90,1% у Києво-Святошинській ДПІ (95,4% - юридичних та 83,8% фізичних осіб );

- 88,6%  у Миронівській ДПІ (89,7 – юридичних осіб та 87,6%- фізичних осіб).

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що на сьогодні Мінцифри та Державна податкова служба України реалізували можливість входу до Електронного кабінету за допомогою QR-коду. Для швидкого входу потрібно:

1.Обрати спосіб входу Дія та «Отримати код»;

2.Відсканувати QR-код;

3.Підтвердити особу через мобільний додаток «Дія» та підписати Запит.

ГУ ДПС у Київській обл Внесено зміни до змісту розрахункових документів РРО

 

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що наказами Міністерства фінансів України від 18.06.2020 № 306 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» (далі - наказ № 306) та від 18.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі - наказ № 329)  внесено зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів.

Зазначені зміни стосуються реквізитів фіскальних касових чеків на товари (послуги), що створюються та друкуються реєстраторами розрахункових операцій та програмними реєстраторами розрахункових операцій.

Отже, до 01.08.2021 реєстратори розрахункових операцій (РРО), версії внутрішнього програмного забезпечення яких перебували у Державному реєстрі РРО до набуття чинності Наказу № 306, проте не перебували на обліку у органах ДПС, обов’язково мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) для можливості виконання вимог щодо форми і змісту розрахункових документів/електронних розрахункових документів, які формують РРО.

РРО мають бути доопрацьовані для можливості відображення у касових чеках:

- найменування суб’єкта господарювання;

- заокруглення суми до сплати;

- зазначення валюти операції;

- найменування платіжної системи.

В зв’язку з прийняттям Наказу №329 до 01 жовтня 2021 року РРО мають бути доопрацьовані для можливості відображення у касових чеках:

- значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

ГУ ДПС у Київській області

Контакти ГУ ДПС у Київській області для подання в електронному вигляді звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що громадяни можуть викласти свої звернення до ГУ ДПС у Київській області через:

- засоби телефонного зв'язку за телефонним номером: 0800-501-007;

- використання мережі Інтернет на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- поштою або передати особисто чи через уповноважену особу до ГУ ДПС у Київській області за адресою: 03151, м. Київ-151, вул. Народного ополчення, 5А;

- особистий прийом керівництвом чи посадовими особами структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області. 

Строк розгляду звернень громадян  - 30 днів, або продовжено, але не більше 45 днів.

Водночас повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.

Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації”, може бути поданий:

- на поштову адресу: 03151, м. Київ – 151, вул. Народного Ополчення, 5а;

- *на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; - факсом: (044) 246 – 23– 40;

- за телефоном: (044) 200 – 37 – 31.

Строк розгляду запитів на отримання публічної інформації – 5 робочих днів, або продовжено до 20 робочих днів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 186 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту