Погода: -2°C

Вівторок, 06 липня 2021 10:26 Прочитано 234 разів

Працівниками ЦОП Ірпінської ДПІ протягом І півріччя надано відвідувачам понад 6000 безоплатних адміністративних послуг, з них в електронному вигляді майже 2500.

Автор Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Видано платникам платників та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників 2076 карток.
Видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 742 громадянам.Проведено реєстрацію платниками єдиного податку 927 суб’єктів господарювання.
Надано 1524 витягів з реєстру платників єдиного податку.
Працівниками центру обслуговування платників податків Ірпінської ДПІ за І півріччя 2021 року зареєстровано 182 реєстратори розрахункових операцій та 370 книг обліку розрахункових операцій.
Центр обслуговування платників Ірпінської ДПІ наголошує, перелік адміністративних послуг, які надаються можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.
Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 234 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту