Погода: 5°C

Понеділок, 05 липня 2021 09:01 Прочитано 229 разів

У селі Горенка блискавка спричинила загорання будинку

Автор

У с. Горенка Гостомельської об’єднаної територіальної громади, по вул. Приозерна на території приватного домоволодіння через блискавку виникла пожежа у житловому будинку.До оперативно-диспетчерської служби 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Ірпінь 4 липня о 17:15 надійшло повідомлення про те, що у с. Горенка Гостомельської об’єднаної територіальної громади, по вул. Приозерна на території приватного домоволодіння виникла пожежа у житловому будинку.

На місце події прибули чергові 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Ірпінь, 53-го Державного пожежно-рятувального посту смт Гостомель та 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Київ.

Як повідомили рятувальники в результаті влучання грозових розрядів в будинок, відбулось загорання покрівлі двоповерхового житлового будинку з мансардним поверхом, вогнем охоплено утеплювач під покрівлею орієнтовно на площі 200 м2.

Пожежу вдалося повністю ліквідувати лише через 5 години, о 21:13. На пожежі працювали п’ять одиниці техніки та 16 чоловік особового складу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 229 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту