Погода: -6°C

Четвер, 01 липня 2021 07:31 Прочитано 187 разів

У Києві рятувальники дістали з озера тіло чоловіка

Автор

В Києві рятувальники знайшли на глибині 2 метри в озері Віра тіло чоловіка.У Святошинському районі Києва 30 червня рятувальники дістали з озера Віра тіло чоловіка. Як повідомляє Головне управління ГСЧС України в Києві, 30 червня, о 17:12 в оперативно-координаційний центр Головного управління ГСЧС України надійшло повідомлення від служби 102, про те, що у Святошинському районі столиці, в озері Віра знаходиться тіло людини.

На місце події прибули водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Тіло чоловіка було виявлено на глибині 2 метри й на відстані 2 метри від берега. Наразі тіло чоловіка передано слідчо-оперативній групі для з'ясовування причини й обставини трагічного випадку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 187 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту