Погода: -7°C

Середа, 30 червня 2021 09:27 Прочитано 269 разів

В Ірпені почнуть зводити паркан біля залізничного мосту

Автор

Через постійні трагедії,  було ініційовано спеціальну комісію з керівниками комунальних підприємств Ірпеня аби вжити заходів з убезпечення ділянки.Трагедія, яка нещодавно сталася зі смертю дитини в черговий раз сколихнула все місто. У результаті було ініційовано спеціальну комісію, де був присутній директор регіональної філії «Південно-Західної залізниці» Артем Миронович, перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук та начальник «Муніципальної варти Ірпеня» Микола Ковальчук.

Як повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко: "Хоч і залізничний міст є власністю Укрзалізниці, і Ірпінь офіційно немає права проводити будь-які дії на цій території, ми зібрали нараду з керівниками комунальних підприємств Ірпеня аби вжити заходів з убезпечення ділянки. Спільно ми вирішили вже завтра о 9 ранку розпочати роботи по встановленню паркану на цій небезпечній ділянці."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 269 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту