Погода: 0°C

Середа, 30 червня 2021 09:08 Прочитано 189 разів

В Україні стартує бета-тестування Covid-сертифікатів

Автор

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили про початок бета-тестування "ковідних сертифікатів" у додатку "Дія".Бета-тестування розпочнеться 1 липня, усі тестувальники отримають доступ протягом 48 годин. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook повідомив про початок бета-тестування "ковідних сертифікатів" у додатку "Дія".

Михайло Федоров на своїй сторінці розповів: "Що таке ковідний сертифікат? Це документ у Дії, який підтверджуватиме ваш статус про вакцинацію в Україні, на території ЄС та інших країнах. Працюватиме, як і будь-який інший документ у Дії, — його дійсність можна буде перевірити через QR-код. Ми — одна з перших країн, яка розпочала комунікацію із командою ЄС щодо впровадження ковідних сертифікатів. Враховуємо вимоги EU Digital COVID Certificate Єврокомісії та Smart Vaccination Certificate ВООЗ".

Mihajlo Fedorov

Для того, аби взяти участь у бета-тесті українці, повинні завершити курс вакцинації від COVID-19 (отримати 2 дози) на території України. Зареєструватись на тестування можна за посиланням: https://team.diia.gov.ua/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 189 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту