Погода: -1°C

Вівторок, 29 червня 2021 07:17 Прочитано 173 разів

В Україні зафіксовано рекордно низьке число нових випадків COVID-19 за добу

Автор

28 червня підтвердили 182 випадків COVID-19, що є рекордно низьким числом нових випадків COVID-19 з початку року.В Україні 28 червня зафіксовано 182 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 10, медпрацівників - 3), що є найбільшим мінімумом з початку року. Про це повідомив Міністерство охорони здоров'я України.

Також 27 червня, в Україні було зафіксовано 285 нових випадків коронавірусу. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в м.Київ (77), Запорізькій (16), Миколаївській (15), Київської (14) і Дніпропетровській (8) областях.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 173 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту