Погода: 22°C

Середа, 23 червня 2021 07:15 Прочитано 264 разів

Україну накрила потужна пилова буря

Автор

У Києві було зафіксовано погіршення метеорологічної видимості.Україну 22 червня накрила потужна пилова буря. Метеоролог Валерій Латуха в Facebook повідомив, що причиною цього може бути піщана буря, яку завдало з астраханських напівпустельних степів.

Як повідомив Валерій Латуха: "З космосу спостерігається піщана буря (пилова хмара) над Лівобережною Україною, яку завдало з астраханських напівпустельних степів. Зачіпає також і Київ. Це явище має власне ім'я -" Астраханський суховій".

Туман спостерігається по всьому Києву приблизно з 12:00. Видимість впала до декількох кілометрів. При цьому жителі та гості столиці скаржилися на погане самопочуття і проблеми з диханням.

Пилову хмару помітили також і в Українці, Кагарлику, Василькові, Білій Церкві, Ірпені. Бурю видно також і в Сумській, Полтавській і Житомирській областях, Чернігові та Черкасах. Дісталася навіть до заходу України, зокрема це явище зафіксували й в Хмельницькій області.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 264 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту