Погода: 21°C

Вівторок, 22 червня 2021 09:30 Прочитано 273 разів

Прийнято рішення про 890 гектарах "Бучанської лісової дачі"

Автор

Суд у Верховному Суді України прийняв рішення щодо 890 гектарах ''Бучанської лісової дачі''.Бучанська міська рада на офіційній сторінці повідомила про прийняте рішення у судовій історії про 890 гектарів, яке розглядалося упродовж семи років безперервної процесуальної боротьби.

Касаційний цивільний суд у Верховному Суді України назавжди відхилив касаційну скаргу Київської обласної прокуратури, підтримавши рішення попередніх інстанцій, прийнятих на користь громади Бучі.

Як заявляє Бучанська міська рада касаційний цивільний суд у Верховному Суді України встановив:
- рішення Бучанської сільради від 2002 частково обслуговувати бучанською лісовою установою, земель житлового і громадського будівництва - законно;
- територія '' Бучанської лісової дачі '' знаходиться в межах села Буча з початку 1960-х років і статус лісу був не малий, і тому громада мала повне право на керувати ним на свій розсуд;
- 1980-ті лісові матеріали, зазначені прокуратурою для підтвердження статусу лісу, недійсні, не затверджені органами державної лісогосподарської діяльності.

Prinyato reshenie o 890 gektarah

Остаточний Указ Верховного суду був прийнятий на користь громади Бучі та в подальшому оскарженню не підлягає.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 273 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту