Погода: 22°C

Вівторок, 22 червня 2021 07:43 Прочитано 226 разів

Новий штам "Дельта" зафіксували більш ніж в 90 країнах світу

Автор

Понад 90 країн світу зафіксували поширення варіанта коронавірусу "Дельта" - його раніше називали "індійським" штамом COVID-19.Варіант коронавірусу "Дельта" - його раніше називали "індійським" штамом COVID-19, викликає стурбованість у Всесвітній організації охорони здоров'я через підвищене передання. Як заявила глава технічної групи підрозділів надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове: "На даний момент ми знаємо, що в 92 країнах є варіант "дельта"... Цей варіант продемонстрував підвищене передавання".

Як повідомлялося, "індійська" версія COVID-19 містить дві мутації, які "допомагають вірусу прикріплятися до клітин". Одна з мутацій, E484Q, аналогічна E484K, виявленої раніше в "бразильському" і "південноафриканському" варіантах. Інша мутація, L452R, також була зафіксована в "каліфорнійському" штамі.

Медичні експерти з Великобританії прийшли до висновку, що "індійський" штам коронавірусу, який постійно змінюється і дуже заразний, поширюється значно швидше, ніж інші мутації COVID-19.
Як повідомлялося, спалахи підтверджені вже в Китаї, США, Африці, Скандинавії та країнах Тихоокеанського регіону. Згідно з дослідженнями вчених, новий штам передається швидше попередників, а також важче переноситься.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 226 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту