Погода: 21°C

П'ятниця, 18 червня 2021 08:19 Прочитано 289 разів

У Бучі встановлено станцію моніторингу якості повітря

Автор

На території пластового вишкільного центру встановили станцію моніторингу якості повітря Air Fresh Max.У Бучі з’явилася станція моніторингу якості повітря, про це у Facebook повідомила пресслужба Бучанської міської ради.

За словами пресслужби Бучанської міської ради закупити станцію моніторингу якості повітря вдалося завдяки новому рою Бучі '' Лісові коти '' в пластових Vyshkil'nyy Tsentr, які встановили станцію моніторингу якості повітря Air Fresh Max.

Пристрій якості повітря дозволяє здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря навколишнього середовища, а саме показники температури, вологості та концентрації пилу PM2.5 і PM10 в режимі реального часу.

Air Fresh Max

Показник PM2.5 відображає концентрацію твердих частинок діаметром до 2.5 мікрометра. Показник PM10 відображає концентрацію твердих частинок діаметром до 10 мікрометрів. Тепер кожен житель Бучі може відстежувати якість повітря біля центру на інтерактивній мапі сайту https://eco-city.org.ua/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 289 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту