Погода: 21°C

П'ятниця, 18 червня 2021 08:03 Прочитано 316 разів

Ляшко анонсував відкриття в Україні п’ятьох центрів діагностики хвороб у новонароджених

Автор

В Україні відкривають п'ять центрів діагностики хвороб у новонароджених, про це анонсував міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко анонсував відкриття в Україні п’ятьох центрів неонатального скринінгу. У них зможуть діагностувати 21 рідкісне захворювання, зокрема спінальну м'язову атрофію, муковісцидоз, фенілкетонурію, ендокринологічні захворювання.

Як він повідомив на своїй сторінці у Facebook, 17 червня Верховна Рада підтримала внесення змін до держбюджету на 2021 рік.

Як розповів Ляшко: "5 центрів неонатального скринінгу з використанням широкого спектра найсучасніших лабораторно-діагностичних технологій працюватимуть на повну потужність (80 тис. тестувань на рік) і забезпечать обстеження новонароджених з усіх регіонів України".

Проект планують фінансувати з Фонду президента для створення в Україні можливості проведення розширеного неонатального скринінгу.

Він уточнив, що на базі "Охматдиту" буде створено високотехнологічний референс-центр для підтвердження діагнозу з використанням широкого спектру найсучасніших лабораторно-діагностичних технологій.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 316 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту